Predaj nehnuteľností

Predaj nehnuteľností

Naši konzultanti sú špeciálne pripravení profesionáli so znalosťami mesta či okolitých obcí, ktorí sprevádzajú a oboznamujú našich klientov na ceste od prvého stretnutia s aktuálnymi informáciami o trhu, marketingovým plánom prispôsobeným nehnuteľnosti na uľahčenie jej predaja, cez stanovenia reálnej trhovej ceny, až po podpísanie kúpnej zmluvy a vytvorenie nového vlastníctva.


Napíšte námKúpa nehnuteľností

Kúpa nehnuteľností

V našej kancelárii si pomocou našich realitných poradcov, šetriac Vašu energiu a čas, môžete pohodlne vybrať najvhodnejšiu z ponúkaných nehnuteľností, ktoré si potom môžete pozrieť v sprievode našich konzultantov!


Ponuka nehnuteľnostíBankové a poisťovacie služby

Bankové a poisťovacie služby

Prostredníctvom spoločnosti Global profit Vám ponúkneme najvhodnejšiu ponuku zo širokého spektra bánk pôsobiacich na Slovenskom trhu, či už ide o financovanie nehnuteľnosti ako fyzická alebo právnická osoba, úver na rekonštrukciu, alebo refinancovanie súčasných úverov.

V oblasti poistenia sme si ako partnera vybrali ČSOB Poisťovňou a.s., ktorá je v ankete TOP TREND Poisťovňa roka už 7. rok na stupni víťazov, z čoho si 4-krát odniesla absolútne prvenstvo.


HypokalkulačkaPrávne služby

Právne služby

V súvislosti s predajom a nákupom nehnuteľností, s nami šetríte nielen peniaze a čas, ale môžete si byť istí, že nami pripravená zmluva pokrýva aj tie najmenšie detaily, ktoré sú vo Vašom najlepšom záujme.


Napíšte nám


Dúfame, že vás čoskoro privítame medzi našimi spokojnými zákazníkmi - priateľmi!

Prosím, kontaktujte nás, aby sme vám uľahčili predaj a kúpu Vašej nehnuteľnosti počas jedného z najväčších rozhodnutí vo Vašom živote, čím vám nielen poskytneme komfort prostredníctvom našich kvalitných služieb, ale Vám aj ušetríme čas.
Napíšte nám

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.