Sme rodinná realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti financií. Z našich klientov sa stávajú naši priatelia, pretože veríme, že sprostredkovaním nehnuteľnosti sa vzťahy iba začínajú.

V živote každého človeka príde aspoň raz čas, keď bude chcieť vytvoriť domov pre seba a svoju rodinu. Vtedy začne vyhľadávať nehnuteľnosť na kúpu, alebo bude chcieť predať svoju. Chcete si kúpiť nový alebo použitý byt, rodinný dom, stavebný pozemok, chatu na relax alebo obchodné priestory na investície? Pri týchto dôležitých rozhodnutiach by sme vám chceli ponúknuť pomocnú ruku.


V našej kancelárii vás vítajú odborne kvalifikovaní a spoľahliví konzultanti, ktorí vám svojimi vynikajúcimi miestnymi znalosťami pomôžu realisticky oceniť a určiť hodnotu nehnuteľnosti. Oblasťou nášho pôsobenia je najmä Juhozápad Slovenska, konkrétne okolie Bratislavy a Dunajskej Stredy.

Symbol

Chceli by sme Vám poskytnúť komplexné služby, ktoré pokrývajú všetky oblasti sprostredkovania nehnuteľností

Prosím, kontaktujte nás, aby sme vám uľahčili predaj a kúpu Vašej nehnuteľnosti počas jedného z najväčších rozhodnutí vo Vašom živote, čím vám nielen poskytneme komfort prostredníctvom našich kvalitných služieb, ale Vám aj ušetríme čas.


Dúfame, že vás čoskoro privítame medzi našimi spokojnými zákazníkmi - priateľmi!
Napíšte nám

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.